Home

Secția de votare nr. 49 – LICEUL TEORETIC ‘’V. ALECSANDRI’’ 

  1. STR. Anastasie Panu nr.impare: 21A; 21B; 21 Bl.7 Noiembrie; 23 Bl.Muntenia; 27 Bl.Moldova;
  2. STR. Anastasie Panu nr.pare: 2; 6;
  3. STR. Anastasie Panu nr.pare: 28 Bl.2B; 28 Bl.A.Panu; 28 Bl.A.Panu 2B; 30 Bl.2A; 30 Bl.A.Panu; 30 Bl.A.Panu 2A; 32 Bl.2A; 32 Bl.A.Panu; 32 Bl.A.Panu 2A; 34 Bl.A.Panu; 34 Bl.2A; 34 Bl.A.Panu 2A; 36 Bl.1B; 36 Bl.1A; 36 Bl.A.Panu; 36 Bl.A.Panu 1B; 38 Bl.1B; 38 Bl.A.Panu; 38 Bl.A.Panu 1B; 40 Bl.A.Panu; 40 Bl.A.Panu 1A; 42 Bl.1A1; 42 Bl.A.Panu; 42 Bl.A.Panu 1A; 50 Bl.H3; 52 Bl.H2; 54 Bl.H1; 56 Bl.B1;
  4. STR. Anastasie Panu nr. 82
  5. PŢA. Halei
  6. STR. Halei
  7. STR. Grigore Ureche 6 Martie
  8. STR. Anastasie Panu nr. 138
  9. STD. Băncii

Secția de votare nr. 112 ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA” 

  1. STR. Conductelor
  2. STR. Labirint
  3. STR. Pantelimon nr.pare: 8 Bl.F5; 10; 10 Bl.F5; 12 Bl.P15; (12 Bl.313 (P; 12 Bl.(313); 12 Bl.P15 (12 Bl.313-P; 12 Bl.313); 14 Bl.P15; (14 Bl.313 (P); 16 Bl.P15; (16 Bl.313 CP; 16 Bl.313; 16 Bl.313-P); 18; 20; 32; (32 Bl.Pantelimon)
  4. BLD. Tudor Vladimirescu nr.pare: 2; 2 Bl.311; 4; (4 Bl.311; 4 Bl.311; 4 Bl.C7); (6); 6 Bl.P13; 6A Bl.P13; 6B Bl.P13; 8; (10); 10 Bl.P14; (12); 12 Bl.P14; 14 Bl.P14; (14 Bl.48; 14 Bl.14); 16 Bl.P14; 16A Bl.P14; 18 Bl.330; (18 Bl.T2); 20 Bl.330; (22); 22 Bl.330; (24); 24 Bl.331; (24 Bl.310); 24A Bl.331; 30A; 30; (30 Bl.30A; 34 Bl.C2; (34; 34 Bl.C1); 34 Bl.34; 36; (36 Bl.36; 36 Bl.17); 38
  5. STR. Universității

Secția de votare nr. 113 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „CARMEN SYLVA”

  1. STR. Mr. Eremia Popescu
  2. FDC. Zlataust
  3. STD. Bucşinescu
  4. STD. Elena Doamna
  5. STR. 7 Noiembrie nr.impare: 1-3
  6. STR. Adamachi
  7. STR. Albă
  8. STR. Anastasie Panu nr.impare: (1); 1 Bl.A2; 13 Bl.Ghica Voda; 15 Bl.Ghica Voda; 17 Bl.Ghica Voda; 19 Bl.Ghica Voda
  9. STR. Barnovschi
  10. STR. Elena Doamna Alba
  11. STR. Dr.Ghelerter
  12. STR. Fierbinte
  13. STR. Ornescu
  14. STR. Otilia Cazimir
  15. STR. Pădurii
  16. STR. Sfântul Lazăr nr.impare: 1 Bl.Ghica Voda; 3 Bl.Ghica Voda
  17. STR. Grigore Ghica-Vodă Ghica Vodă
  18. STR. Zlataust
  19. STR. Zmeu
  20. TRC. Bucşinescu
  21. STR. Bucşinescu
  22. FDC. Elena Doamna 

Secția de votare nr. 114 – ŞCOALA NR. 5 „CALISTRAT HOGAŞ” CORP CLĂDIRE CUZA

  1. FDC. Emil Racoviță
  2. FDC. Mircea
  3. FDC. Tânjală
  4. FDC. Valter Mărăcineanu
  5. STR. Costin Nicolae
  6. STR. de Nord
  7. STR. Dragoş Vodă
  8. STR. Emil Racoviță
  9. STR. Florea
  10. STR. Frîntă
  11. STR. Jelea
  12. STR. Moara de Vânt nr.impare: 1; 3; 7; 9; 11; 13; 15; 17; 19; 21; 23; nr.pare: 2; 2A; 4; 6; 8; 10; 10A; 10B; 12; 14A
  13. STR. Nicolae Beldiceanu
  14. STR. Nicolae Costin
  15. STR. Roşiorii
  16. STR. Spancioc
  17. STR. Stroici
  18. STR. Valter Mărăcineanu
  19. STR. Zorilor
  20. STD. Zorilor
  21. TRC. Ciobanului
  22. TRC. Fîntînilor
  23. STD. Fîntînilor 

Secția de votare nr. 115 – ŞCOALA NR. 5 „CALISTRAT HOGAŞ” CORP CLĂDIRE CUZA

  1. STR. Ciric nr.pare: 2; 4; 6 Bl.Z1; 8; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 22; 24; 26; 28; 30; (32); 32Bl.X2; 34 Bl.X3; 36; (36 Bl.Q3); 38 Bl.V1; 38A Bl.V1; 38B Bl.V1; 40 Bl.V2-2; 40A Bl.V2-2; 40B Bl.V2-1; 42 Bl.Q4; 42A Bl.Q4; 42B Bl.Q4;
  2. STD. Ciric
  3. STR. Ciric nr.impare: 1; 3; 3A; 5; 5B; 7; 9; 13; 15; 17; 17A; 19; 21; 23; 25; 27; 27A; 29; 35; 35A; 37; 39; 41; 43; 43A; 45; 47; 49; 51; 53; 55; 57;
  4. STR. Ciric nr.impare:nr. 111
  5. STR. Ciric nr. 0
  6. STR. Fântânele 

Secția de votare nr. 116 –  ŞCOALA NR. 5 „CALISTRAT HOGAŞ” CORP CLĂDIRE CUZA

  1. STR. Ciric nr.pare: 44 Bl.L2; 44A Bl.L2; 44B Bl.L2; 46 Bl.L3; 46A Bl.L3; 46B Bl.L3; 48; (48 Bl.Q5); 48A; 48B; 50; (50 Bl.L4); 50A; 50B; 50C; 52; (52 Bl.L5); 52A; 52B; 54 Bl.Q6; 58; 60; 62; 66; 68; 70; 72;
  2. STR. Fîntînilor 

Secția de votare nr. 117 –  ŞCOALA NR. 30 „C. NEGRI” CORP CLĂDIRE ŞCOALA NR.22

  1. BLD. Tudor Vladimirescu nr.impare: 1; (1 Bl.C9; 1 Bl.C9); 1A; 3; (3 Bl.C9; 3 Bl.C9C32); 3A; 5; (5); 5 Bl.P11; 7; 7 Bl.P11; (7 Bl.D11); (9); 9 Bl.P12; 11; 11 Bl.P12; (11 Bl.P4); 13; 13 Bl.P12; 15; 15 Bl.P12; 17 Bl.318; (17 Bl.F4); 19; 19 Bl.F4; (19 Bl.F4-31); 25 Bl.333; (25 Bl333/I; 25 Bl.333-I; 25 Bl.333-1); 27 Bl.333; (27 Bl.333/1; 27 Bl.333/I; 27 Bl.333-I; 27 Bl.333-1; 27 Bl.333I; 27 Bl.337I); (31); 31 Bl.333; 33 Bl.333; 47; 49; 57; 59;
  2. STR. Apelor
  3. STR. Misai

Secția de votare nr. 118 – ŞCOALA NR. 30 „C. NEGRI” CORP CLĂDIRE ŞCOALA NR.22

  1. FDC. Dancinescu
  2. STD. Gălățeanu
  3. STR. Cupidon
  4. STR. Dancinescu
  5. STR. Gălățeanu
  6. STR. Macarescu
  7. STR. Prof.Ion Paul
  8. STR. Tătăraşi
  9. STR. Tufescu

Secția de votare nr. 119 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „B. P. HAŞDEU”

  1. FDC. Călăraşi
  2. FDC. Eternitate
  3. STR. Actor Miluță Gheorghiu Trompeta
  4. STR. Călăraşi
  5. STR. Dorobanți
  6. STR. Eternitate nr.pare: 12; 16; 30; 32; 34; 38; 42; 44; 46; 50; 50A; 52; 54; 56; 58; 60; 62; 64; 66; 68; 72; 74; 74A; 76; 78; 82; 82A Bl.E1; 82B Bl.E1; 82C Bl.E1; 82D Bl.E1; 84 Bl.Z2-1; 84; 84A; 84B; 84C; nr.impare: 15; 19; 19A; 21; 23; 23A; 25; 29; 35; 37; 39; 41; 43; 47; 49; 51; 55; 59; 61; 63; 65; 67; 69; 69A; 71; 71A; 73; 75; 77; 79; 81; 81 B; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97; 99; 101; 103; 105; 107; 109; 111; 111A; 113; 115; 117; 119;
  7. STR. Fulger
  8. STR. Petre Ispirescu
  9. FDC. Petre Ispirescu
  10. STR. Verdeş 

Secția de votare nr. 120 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „B. P. HAŞDEU”

  1. STR. Ion Creangă nr.impare: 7 Bl.K2; 13; 15; (17); 17; 17 Bl.U2; 19 Bl.H1; 21 Bl.H2; 23 Bl.H3;
  2. STR. Ion Creangă nr.pare: 2; 4; 6; 8; 10;
  3. STR. Pantel
  4. STR. Stejar nr.impare: 3; (5); 5 Bl.G1; (5 Bl.G); 9; 13 Bl.I1; (13 Bl.I1-2; 13 Bl.I-1); 13A; 13B Bl.I2; 13C Bl.I3; 19 Bl.Q1;

Secția de votare nr. 121 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „B. P. HAŞDEU”

  1. BLD. Tudor Vladimirescu nr.impare: 79; (79 Bl.A; 79 Bl.8; 79 Bl.79); 79 A; 81; (81 Bl.B1; 81 Bl.1; 81 Bl.81); 83; (83 Bl.6; 83 Bl.83); 85; (85 Bl.I1; 85 Bl.85); 87; (87 Bl.87; 87 Bl.B2); 89; (89 Bl.89); 91; (91 Bl.7; 91 Bl.91; 91 Bl.B7); 93;
  2. FDC. Baluşescu
  3. FDC. Mizil
  4. FDT. Nicoriță
  5. STD. Mizil
  6. STD. Nicorița
  7. STR. Ateneului
  8. STR. Baluşescu
  9. STR. Baş-Ceauş
  10. STR. Dudescu
  11. STR. Harhas
  12. STR. Mizil
  13. STR. Nicorița
  14. STR. Răchiții
  15. STR. Rojnita
  16. STR. Vasile Lupu nr.impare: 11; 13; 17; 19; 21; 23; 25; 29; 29A; 31; 33; 37; 39; 41; 43; 49; 51A; 53; 55; 57; 59; 61; 65; 69; 71; 73;
  17. STR. Vasile Lupu nr.pare: 22; 22A; 24; 26; 28; 30; 34; 36; 38; 40; 42; 46; 48; 50; 52; 70 Bl.P3; 72; 78; 80
  18. STR. Vasile Lupu nr. 4, 9, 9B, 12C; 16
  19. STR. Vînători

Secția de votare nr. 122 – LICEUL TEORETIC „AL. I. CUZA” 

  1. STR. Donos
  2. STR. Ion Creangă nr.impare: 41; 43; 45; (51); 51 Bl.T4; (53); 53 Bl.T3; 55; 57; 59 Bl.L3; (59); 59A Bl.N2; (59 Bl.H2); 59B Bl.N3; 59C Bl.L4; 63; 67;
  3. STR. Ion Creangă nr.pare: 12; 16; 18; 30; 32; 34; 36; 38; 40; 42; 44; 48; 50; 52; 52 Bl.S1; 54; 56; 56A Bl.H1; 66
  4. STR. Pictorului

Secția de votare nr. 123 – LICEUL TEORETIC „AL. I. CUZA” 

  1. STR. Stejar nr.impare: 21; (21 Bl.A2; 21 Bl.Q2); 21A; 23; 27; 29; (31); 31 Bl.I4; (31 Bl.J4); (33); 33 Bl.I5; (33 Bl.T5; 33 Bl.I3); (37); 37A Bl.A1; (37 Bl.A1; 37 Bl.A-1); 41; (41 Bl.Q9; 41 Bl.P10; 41 Bl.O11; 41 Bl.O9; 41 Bl.O10); 41A; 41B; 41C; 45; 47; 51; 55; (55 Bl.M1); 67; 67B; 69; 71; 73; 73A; (75); 75B; 77; 79; 83; 85; 87; 89; 91; 93; 95; 97; 99; 101; 101B; 103; 105; 107; 109; 111; 113; 115; 133;

Secția de votare nr. 124 –  LICEUL TEORETIC „AL. I. CUZA”

  1. STR. Stejar nr.pare: 6; 10; 12; 14; 16; 18; 20; 20B; 24; 26; 28; 30; 32; 34; 36; 36A; 38; 50; 52; 54; 56 Bl.T2; 58 Bl.T1; 58 Bl.T2; (60); 60 Bl.L5; 62; (64); 64 Bl.N4; 68; 68A; 70; 72; 74; 76; 78; 80; 80A; 82; 84; 86;
  2. STR. Vasile Lupu nr. (83); 83 Bl.D1

Secția de votare nr. 125 –  LICEUL TEORETIC „AL. I. CUZA”

  1. STR. Deliu
  2. STR. Eternitate nr.pare: 86; 88; 90; 92; 94 Bl.Z2-2; 96; 96 Bl.X1; 96A; 96B
  3. STR. Dr. Savini 

Secția de votare nr. 126 – ŞCOALA PRIMARA „COSTACHE CONACHI” CORP CLĂDIRE ŞCOALA 22

  1. STR. Dorojinca
  2. STR. Ion Creangă nr.impare: 69; 71; (73); 73 Bl.J3; 75; (75 Bl.J2); 77; (79); 79 Bl.J1; 81; 83; 83A; 85; 85A Bl.C3; (85 Bl.C3); 87; (87 Bl.C2); 87A; 89; 91; 93; 95; 97; 99; 99 Bl.Vila 1; 99 Bl.Vila 2; 101; 103; 105; 107;
  3. STR. Ion Creangă nr.pare: 70; 72; 74; 78; 82; 88; 90; 94; 96; 98; 102; 104; 106; (106 Bl.C1); 106B; 110; 112; 114; 116; 118; 120; 122; 124; 126; 128; 130; 132; 134; 136
  4. STR. Vasile Lupu nr.impare: 85 Bl.V3; 87 Bl.L2; 89 Bl.V2; 91 Bl.L1; 93 Bl.V1;
  5. TRC. Pricop

Secția de votare nr. 127  – ŞCOALA PRIMARA „COSTACHE CONACHI” CORP CLĂDIRE ŞCOALA 22

  1. ŞOS. Ungheni
  2. STR. Aeroportului
  3. STR. Aterisaj
  4. STR. Aviației
  5. STR. Avionului
  6. STR. Ceahlău
  7. STR. Holboca
  8. STR. Lt.Av.Gh.Negel
  9. STR. Lt.Av.Gheorghe Caranda
  10. STR. Margine
  11. STR. Mistrețului
  12. STR. Moților
  13. STR. Nisipari 

Secția de votare nr. 128  – ŞCOALA PRIMARA „COSTACHE CONACHI” CORP CLĂDIRE ŞCOALA 22

  1. STR. Aurel Vlaicu
  2. STR. Baraj Chirița
  3. STR. Cpt.Protopopescu
  4. STR. Ignat
  5. STR. Lt.Popovici
  6. STR. Obreja
  7. STR. Porumbului
  8. STR. Smaranda Brăescu
  9. STR. Vulturilor
  10. STR. Zborului

Secția de votare nr. 129 – ŞCOALA PRIMARA „COSTACHE CONACHI” CORP CLĂDIRE ŞCOALA 22

  1. STR. Şapte Oameni
  2. STR. Ciurchi nr.impare: (125); 125 Bl.E2; (125 Bl.R1; 125 Bl.R2); 125A Bl.R2; 125B Bl.R1; (127); 127 Bl.E1; (127 Bl.Q1; 127 Bl.P1); 127A Bl.Q1; 127B Bl.P
  3. FDC. Ciurchi

Secția de votare nr. 130 – ŞCOALA PRIMARA „COSTACHE CONACHI” CORP CLĂDIRE ŞCOALA 22

  1. STR. Vasile Lupu nr.pare: (128); 128 Bl.A2; 130 Bl.A2; (132); 132 Bl.D1; (132 Bl.S9; 132 A Bl.S9); 132B; 134 Bl.B4; (134 Bl.P7); 134A Bl.P7; 136 Bl.B3; (138); 138 Bl.A1; (140); 140 Bl.A1; 140C; 142;

Secția de votare nr. 131 – DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET SALA SPORTURILOR GRĂDINARI

  1. ALE. Grădinari
  2. STR. Grădinari nr.impare: 1Bl.A6-7; 3 Bl.A6-7; 5 Bl.A8-12; 7 Bl.A8-12; 9 Bl.A8-12; 11 Bl.A8-12; 13 Bl.A8-12; 15 Bl.B1-2; 17 Bl.B1-2; 19 Bl.B7; (19 Bl.B-7); 21 Bl.C21; 23; (23 Bl.C3); 25; 27; 29; 31; 33 Bl.H35; 35 Bl.H36; 37 Bl.H41; 39 Bl.H42;
  3. STR. Grădinari nr. 111

Secția de votare nr. 132  – DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET SALA SPORTURILOR GRĂDINARI

  1. STR. Grădinari nr.pare: (2); 2 Bl.D1; 2 Bl.H34; (4); 4 Bl.E11; (4 Bl.H33); (6); 6 Bl.A4-5; (6 Bl.E24-2; 6 Bl.E25); 8 Bl.A4-5; (8 Bl.E-24) 8 Bl.H31; 10 Bl.E2; (10 Bl.E23); 12 Bl.E22; 14 Bl.F1; (14 Bl.F1-2); 16 Bl.F1; (16 Bl.F1-1); 18 Bl.F6; 20 Bl.F6; 22 Bl.F6; 24 Bl.F6; 26 Bl.F5; (26 Bl.B-5); 28 Bl.F5; 30 Bl.F4; 32 Bl.F4; 34 Bl.F4; 36 Bl.G14; 38 Bl.G1; (38 Bl.G13); 40 Bl.G1; (40 Bl.G1-2; 40 Bl.G12; 40 Bl.G11-1); 42 Bl.G1 studenții cazați în căminele T5,T6 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 133  – DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET SALA SPORTURILOR GRĂDINARI

  1. studenții cazați în căminele T7,T8 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 134 – DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET SALA SPORTURILOR GRĂDINARI

  1. BLD. Chimiei nr.impare: 9Bl.D2; (9 Bl.O2; 9 Bl.D-2); 11 Bl.D2; 13 Bl.D3; (13 Bl.D-3); 15 Bl.D3; 17 Bl.D4; (17 Bl.D3; 17 Bl.D-3); 19 Bl.D4; 21 Bl.D4; (21 Bl.D1); 23 Bl.E1; (23 Bl.E1-2; 23 Bl.E12); 25 Bl.E1; (25 Bl.E13); 27 Bl.E1; (27 Bl.E14); (29 Bl.E15; 29 Bl.G15); 31 Bl.E16); 33 Bl.E2; (33 Bl.E2-1); 35 Bl.F2; (35 Bl.F2-1; 35 Bl.F21; 35 Bl.E2-1); 39 Bl.F3; (39 Bl.F32-3; 39 Bl.F32; 39 Bl.F32-33); 41 Bl.F3; (41 Bl.F3-3; 41 Bl.F32-F; 41     Bl.F32-3; 41 Bl.F33; 41 Bl.F32-33); 43 Bl.F4; 45 Bl.F4; 47 Bl.F4; 49 Bl.F4; 51 Bl.G15; (51 Bl.G1-5); 53 Bl.G21; (53 Bl.E2-1; 53 Bl.G2; 53 Bl.G2-1); (55); 55 Bl.G22; (55 Bl.G2-2; 55 Bl.G21; 55 Bl.G21-22); 57 Bl.G32 59; (59 Bl.1); 61; (61 Bl.1); 63; (63 Bl.2); 65; (65 Bl2; 65 Bl.Tb); 67; (67 Bl.3); 69; (69 Bl.3); 71; (71 Bl.4); 73-blocuri ANL; 73 Bl.4
  2. BLD. Chimiei nr. 115 Bl.F1;
  3. BLD. Chimiei nr.impare:nr. 125
  4. STR. Prunari 10 5 134 ; studenții cazați în căminul T9, T10 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 135 – DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET SALA SPORTURILOR GRĂDINARI

  1. STR. Vasile Lupu nr.impare: 99 Bl.D; 101 Bl.E; (101 Bl.E1); 103 Bl.F; 105 Bl.I4; 107 Bl.I3; (107 Bl.I33); 109 Bl.I3; (109 Bl.I33; 109 Bl.I32); 111 Bl.I3; (111 Bl.I31); 113 Bl.I2; (113 Bl.I23; 113 Bl.I-23); (115); 115 Bl.I2; (115 Bl.I22); 117 Bl.I2; (117 Bl.I21); 119 Bl.I1; (119 Bl.I1- 2); 121 Bl.I1; (121 Bl.I1-1);
  2. STR. Vasile Lupu nr. 97 Bl.C;
  3. STR. Vasile Lupu nr.pare: 148 Bl.G; 150 Bl.J1-3; (150 Bl.J1-1); 150A Bl.J1-2; 152 Bl.J1-1; 154 Bl.H2; (154 Bl.H2-2); 156 Bl.H2; (156 Bl.H2-1); 158 Bl.H1; 160 Bl.G3-1; (160 Bl.G3-2);
  4. STR. Vasile Lupu nr.impare: nr. 1321; studenții cazați în căminul T11 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 136 – DIRECTIA JUDETEANA PENTRU SPORT SI TINERET SALA SPORTURILOR GRĂDINARI

  1. ALE. Prof.Vasile Petrescu
  2. ALE. Prof.Dimitrie AtanasiuBLD. Chimiei nr.impare: 3 Bl.17; 85 Bl.16; 87 Bl.15; 89 Bl.14; 91Bl.12; 91 Bl.13; 95 Bl.7; 97 Bl.8; 99 Bl.9; 99 Bl.Q2; 101 Bl.10; 103 Bl.11
  3. STR. Parcului 

Secția de votare nr. 137 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IONEL TEODOREANU”

  1. STR. Vasile Lupu nr.pare: 94 Bl.C8; 94A Bl.G1; 96 Bl.C7; 96A Bl.G2; 98 Bl.D6; 98A Bl.P2; 100 Bl.C6; 100A Bl.P3; 100B Bl.G3; 102 Bl.C5; 102A Bl.G4; 104 Bl.D5

Secția de votare nr. 138 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IONEL TEODOREANU”

  1. STR. Vasile Lupu nr.pare: 106 Bl.C4; 106A Bl.P4; 106B Bl.G5; 108 Bl.C3; 108A Bl.G6; 108B Bl.G6; 110 Bl.D4; 110A Bl.P5; 112 Bl.C2; 112A Bl.C2 (Bis); (114); 114 Bl.A3;
  2. STR. Vasile Lupu nr.impare: nr. 1007

Secția de votare nr. 139 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IONEL TEODOREANU”

  1. STR. Vasile Lupu nr.pare: 116 Bl.A3; 116A Bl.B3; 118 Bl.C1; 120 Bl.D3; 120A Bl.S5; 122 Bl.B6; (122 Bl.B6); 122A Bl.P6; 124 Bl.B5; 124B Bl.A1; 124A Bl.A1; 126 Bl.D2; 126A

Secția de votare nr. 140 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IONEL TEODOREANU”

  1. STR. Ciurchi nr.impare: (101); (101 Bl.S3); 101A Bl.S1; 101B Bl.S2; 101C Bl.S3; 101D; 101E; 101 Bl.F7; 103 Bl.F6; 103A Bl.P12; 105 Bl.F5; 105A Bl.D1; 105B Bl.P13; 107 Bl.F4; 107A Bl.B7;

Secția de votare nr. 141 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „IONEL TEODOREANU”

  1. STR. Ciurchi nr.impare: 109A Bl.S4; 109B Bl.D2; 109 Bl.B2; 111 Bl.F3; 113 Bl.F2; 115 Bl.F1; 115 Bl.B8; 115A Bl.B8;

Secția de votare nr. 142 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GH. I. BRĂTIANU”

  1. STR. Ciurchi nr.impare: 117A Bl.F8; 117B Bl.S6; 117; 117 Bl.C1bis; 117C Bl.S7; 117D Bl.C1; 117E Bl.Q3; 117 Bl.S1; 119; 119A Bl.S8; 119B Bl.D3; 121; 121A Bl.H1; 121B Bl.P2; 121C Bl.Q2; 123 Bl.E3
  2. STR. Ciurchi nr. 1170 Bl.F8

Secția de votare nr. 143 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GH. I. BRĂTIANU”

  1. STR. Han Tatar
  2. STR. Vasile Lupu nr.pare: 82 Bl.360B; (82 Bl.360); 86 Bl.K; 86A Bl.K1; 88 Bl.Z; 88 Bl.Z1; 90 Bl.Z; 90A Bl.E1; 90B; 92 Bl.D7; 92A Bl.P1; studenții cazați în căminele T22, T12 din complexulTudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 144  – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GH. I. BRĂTIANU”

  1. FDC. Oancea
  2. STR. Ciornei
  3. STR. Doftoreanu
  4. STR. Hanciuc
  5. STR. Orfelinatului
  6. STD. Adunați
  7. STD. Barbu Lăutaru
  8. STR. Adunați
  9. STR. Fericirii
  10. STR. Hatasul Oilor
  11. STR. Heliade
  12. STR. Icoanei
  13. STR. Melodiei
  14. STR. Mitropolitul Iosif
  15. STR. Moldovei
  16. FDC. Delfini
  17. STR. Mahu
  18. STR. Meteor
  19. STR. Delfini
  20. STR. Barbu Lăutaru
  21. STR. Mihai Vodă Viteazul
  22. studenții cazați în căminul T16 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 145 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GH. I. BRĂTIANU”

  1. STR. Venerei
  2. STR. Zefirului
  3. TRC. Doamnei
  4. TRC. Oițelor
  5. studenții cazați în căminele T14, T15 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 146 – ŞCOALA GIMNAZIALĂ „GH. I. BRĂTIANU”

  1. STR. Mioriței
  2. STR. Oancea
  3. STR. Stanciu
  4. STR. Virgilius
  5. studenții cazați în căminul T13 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 147 – UNIVERSITATEA TEHNICĂ „GH. ASACHI” FACULTATEA DE CHIMIE INDUSTRIALA IASI

  1. BLD. Tudor Vladimirescu nr.impare: 95; (95 Bl.20; 95 Bl.95; 95 Bl.B); 97; (97 Bl.1; 97 Bl.21; 97 Bl.97; 97 Bl.A); 99; (99 Bl.99); 101; 101 Bl.101); 103; 103 Bl.103; 103 A; (105 Bl.B; 105 Bl.105); 107; (107 Bl.107); 113;
  2. BLD. Tudor Vladimirescu nr.impare: 131
  3. BLD. Tudor Vladimirescu nr.pare: 40; 42 Bl.42; 44 Bl.44; (44 Bl.29; 44 Bl.B29); 46; (46 Bl.B; 46 Bl.B30); 48 Bl.3; 48 Bl.31; 48 Bl.A; 48 Bl.48;
  4. BLD. Tudor Vladimirescu nr. 0; 0 Bl.Q1; 0 Bl.T10; 0 Bl.T2; 0 Bl.T4; 0 Bl.T9; 60; 68;
  5. STR. Cristofor
  6. STR. Ţepeş Vodă
  7. studenții cazați în căminele T1,T2,T17, T18, T19, T20, T21 din complexul Tudor Vladimirescu

Secția de votare nr. 148 – UNIVERSITATEA TEHNICĂ „GH. ASACHI” FACULTATEA DE CONSTRUCŢII SI INSTALATII

  1. STR. Uranus nr.pare: 2-38
  2. STR. Prof.A.Şesan nr.pare: 2-38
  3. STR. Prof.A.Şesan nr. 0
  4. STR. Prof.A.Şesan nr. 1
  5. STR. Cîmpului
  6. STR. Jean Leon Cosmovici
  7. STR. Florica Musicescu
  8. FDC. Florica Musicescu
  9. STR. Mihai Codreanu
  10. STR. Iernii

Secția de votare nr. 149 – UNIVERSITATEA TEHNICĂ „GH. ASACHI” FACULTATEA DE CONSTRUCŢII SI INSTALATII

  1. STR. Prof.A.Şesan nr.pare: 44-56
  2. STR. Uranus nr.pare: 46-56
  3. STR. 7 Noiembrie nr.pare: 2-30,nr. 74
  4. STR. Sfântul Lazăr nr.pare: 2; 2 Bl.M.Kogalniceanu; 4; 4 Bl.Bl.Penes Curcanul; 6; Bl.Penes Curcanul; 16; 18 Bl.K1; 20 Bl.K2; (20 bl.K2-6); 22 Bl.K3; (22 bl.K2-6) 24 Bl.K4; (24 Bl.K4-6; 24 Bl.K2-6); (26); 26 Bl.K5; (26 bl.K2-6); 28 Bl.K6; (28 bl.K2-6); 30 Bl.K7; (30 Bl.I47);
  5. BLD. Primăverii nr.pare: 2; 10; 14; 22
  6. BLD. Primăverii nr.pare: 30; 36;
  7. BLD. Primăverii nr.pare: 56; 58;
  8. BLD. Primăverii nr.pare: 64; 68; 72;
  9. STD. Primăverii
  10. STR. Prof.Octav Mayer Oțelului
  11. STR. Sfîntul Constantin
  12. STR. Palas
  13. STR. Zimbrului
  14. persoanele cazate la căminul “Sfinții Împărați Constantin şi Elena”

Secția de votare nr. 150 – UNIVERSITATEA TEHNICĂ „GH. ASACHI” FACULTATEA DE CONSTRUCŢII SI INSTALATII

  1. STR. 7 Noiembrie nr.impare: 7-53
  2. STR. Sfântul Lazăr nr.impare: (11); 11 Bl.J1-2; (11 bl.I1-2; 11 bl.J2); 13 Bl.J1-2; (13 BL.J1); 15 Bl.F1; 15 Bl.F1-4; (17); 17 Bl.F2; (17 Bl.F1-4); 19 Bl.F1-4; (19 BL.F3-4; 19 BL.F3); 21 Bl.F4; (21; 21 Bl.F14); 23; 29 Bl.A4; 31 Bl.D2; (31 Bl.D2; 31 Bl.D1-2); 33 Bl.D1; (33 Bl.D1-2); 35 Bl.B6; (35 Bl.5-6; 35 Bl.D6; 35 Bl.B5-6); 37 Bl.B5; (37 Bl.B5-6; 37 Bl.B6); (39); 39 Bl.B3; (39 Bl.B4); 41 Bl.B4; 45 Bl.A6; (45 Bl.A5-6); 47 Bl.A5; (47 Bl.A5-6); 49 Bl.A3; (49 Bl.A1-3); 51A; 51 Bl.A2; (51 Bl.A1-3); 53 Bl.A1; (53 Bl.A1-3); 73
  3. STR. SPLAI Bahlui nr.pare: 26; 26 Bl.A6; (26 Bl2); 26A; 26B; (28); 28 Bl.T2; 30 Bl.T1
  4. STR. George Emil Palade Malu
  5. STR. Măcelari
  6. STR. Pomir
  7. STR. Smîrdan 

Secția de votare nr. 151 –  ŞCOALA GIMNAZIALĂ „ION GHICA”

  1. BLD. Primăverii nr.impare: 13; (13 Bl.C1-4; 13 Bl.D1-A; 13 Bl.D1; 13 Bl.D1A; 13 Bl.D2bis; 13 Bl.C1-4); 13A; 15 Bl.A4; (15); 17; 17A Bl.G4; 17B Bl.G5; 17C Bl.D2A; (17 Bl.D2A); (19); 19A Bl.A1; 19B Bl.T1; 19 Bl.D2; (19 Bl.T1); 19 Bl.D2B; 19C Bl.D2B; 21 Bl.A5; 21A Bl.G6; 21B Bl.D3A; (21 Bl.D3A); 23A Bl.T2; 23B Bl.A2; 23 Bl.D3; 25 Bl.T3; 27; 29;
Reclame

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

w

Conectare la %s